Vertikální zahrady

Vertikální zahrady

Přeneste závan přírody do svého domova

Zhmotnění vašich barevných představ o přírodě, načerpání nové životadárné energie při pouhém pohledu na stěnu - to jsou Kaskádové zahrady. Pomohou vám zkrášlit byt nebo dům či impozantně dokreslit jednoduchou krásu moderních kancelářských budov. Design, jednoduchost, spolehlivost – to jsou hlavní přednosti Kaskádových zahrad.

Naše společnost - NĚMEC Luxusní Povrchy, se zabývá realizací vertikálních zahrad již mnoho let. V průběhu této doby jsme jich zrealizovali více než 1 000 m2.

Na základě získaných zkušeností jsme vyvinuli vlastní novou generaci vertikálních zahrad pod názvem – KASKÁDOVÉ ZAHRADY.

Kaskádové zahrady jsou naší chráněnou technologií, kterou nabízíme i k volnému prodeji a následné realizaci svépomocí podle montážního návodu. Tvoří je systém samozavlažovacích truhlíků, do kterých se zavěšují jednotlivé květináce s rostlinami. Na plochu 1m2 se vysazuje 30 až 35 rostlin. Z těchto rostlin a květin je možné poskládat barevné obrazce dle vlastní fantazie.
 

Hlavní výhody kaskádových zahrad:

    · jednoduchost
    · spolehlivost
    · možnost realizace zahrady svépomocí
    · velké množství rostlin k výběru
    · minimální nároky na servis – není nutná odborná pomoc
    · garance 10 let
    · u menších stěn není nutno instalovat automatickou technologii zavlažování – po manuálním napuštění systému vydrží stěna 2-3 týdny bez dopouštění vody
    · cena od 9.500,-/m2 včetně rostlin - bez závlahy a osvětlení

 

Můžete si zvolit, jakým způsobem budete realizovat vlastní kaskádovou zahradu

    · Přivezeme kompletní zahradu i s rostlinami a technologií závlahy. Názorně ukážeme, jak zahradu jednoduše sestavit, zapojíme závlahu a vysvětlíme, jak celý    systém funguje. Při ploše větší než 20m2, je doprava a školení v rámci ČR zdarma

    · Zahrady na klíč – vy se o nic nestaráte, vše uděláme my


Veškeré podrobné informace naleznete na samostatných stránkách

www.kaskadovezahrady.cz

 

 

Galerie Technické údaje
Venkovní vertikální zahrady realizujeme ve spolupráci s firmou www.datura.cz. Informační leták Leták Datura
Created by Studio Adler © 1998-2016 Luxusní povrchy NĚMEC s.r.o
e-mail: info@luxusnipovrchy.cz