Betonepox®

Představte si plochu, která vás láká se jí dotknout, letmo po ní přejet prsty a cítit její strukturu. Chladnou nadčasovou krásu, moderní design a  jedinečný vzhled. A teď si navíc představte tvrdost, maximální životnost a odolnost, která nemá mezi jinými materiály konkurenci.

To je Betonepox®. Námi vyvinutá vlastní technologie, kterou neustále zdokonalujeme a v dnešní době již nabízíme tři varianty, které uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Betonepox® je velmi trvdá  epoxidová stěrka, která je i bez nutnosti lakování maximálně odolná vůči vodě. Je tedy možno ji použít na povrchy, které jsou v neustálém kontaktu s vodou – vany, sprchy, sprchové kouty nebo bazény. Betonepox® je lehce porézní a vzhledem reálně imituje betonovou plochu, dostupný je však ve stovkách odstínů.

Betonepox® se stal nejoblíbenějším povrchem v našem sortimentu především díky faktu, že na trhu není znám jiný materiál nebo technologie, která by měla obdobné vlastnosti a zároveň splňovala ty nejvyšší požadavky na krásný design.

Rizika používání nevhodných technik do sprchových koutů

Galerie Technické údaje
Created by Studio Adler © 1998-2016 Luxusní povrchy NĚMEC s.r.o
e-mail: info@luxusnipovrchy.cz