ARCHITEKTI

OOOOX s.r.o.

Ing.arch. Radka Valová 603703475 radka@oooox.com www.oooox.com

Ing.arch. Pavla Doležalová

Ing.arch. Pavla Doležalová 732734604 pavla.dolezal@gmail.com

SMLXL s.r.o.

Ing.arch. Klára Valová, 733738054 klara@smlxl.cz www.smlxl.cz
Ing.arch. Hana Štěpková 733738054 hana@smlxl.cz www.smlxl.cz

A32, spol. s.r.o.

Ing.arch. Ivan Kolář 603515703 kolar@a32.cz www.a32.cz
Ing.arch. Petr Páv 603479409 pav@a32.cz www.a32.cz
Ing.arch. Roman Schmitt 603150450 schmitt@a32.cz www.a32.cz

Aulík Fišer architekti, s.r.o.

Ing.arch. Jan Aulík 296508430 afarch@afarch.cz www.afarch.cz
Ing.arch. Jakub Fišer 296508430 afarch@afarch.cz www.afarch.cz

ADR s.r.o.

Ing.arch. Petr Kolář 257210252 adr@adr.cz www.adr.cz
Ing.arch. Aleš Lapka 257210269 ales.lapka@adr.cz www.adr.cz

Absolut Design

Kateřina Šindelářová 603774007 sindelarova@absolut-design.cz www.absolut-design.cz

Atelier Stříbrný

Ing. arch. Stříbrný Miloslav 602310385 stribrny@arch.cz

AOC

Mga. Ondřej Císler Phd 777194071 ondrejcisler@gmail.com.cz www.cisler.cz

AQUA LIFE DESIGN

Daniel Filípek 776771737 daniel.filipek@aldesign.cz www.aldesign.cz

Arch.Jiří Soukup

Ing.arch. Jiří Soukup 608834967 jiri.soukup.personal@gmail.com

Arch.Valkoun

Ing.arch. Roman Valkoun 606684094 metalart@upcmail.cz

ATELIER KUNC architects, s.r.o.

MgA. Michal Kunc 602367448 ak@atelierkunc.com www.atelierkunc.com

Basepoint s.r.o.

Eva Přerovská 602281836 eva.prerovska@basepoint.cz www.basepoint.cz

CIGLER MARANI ARCHITECTS a.s.

Ing.arch. Michal Nácovský 226805329 info@ciglermarani.cz www.ciglermarani.cz

Closer architects

Ing.arch. Martin Čermák 776252230 cermak@closer.cz www.closer.cz

CMC architects, a.s. 

David Richard Chisholm 602144157 info@cmc-architects.cz www.cmc-architects.cz

DaM, architektonická kancelář

Ing.arch. Jiří Havrda 608731878 jiri.havrda@dam.cz www.dam.cz
Ing.arch. Lenka Kadrmasová 776666578 lenka.kadrmasova@dam.cz www.dam.cz
Ing.arch. Jiří Hejda 608024595 jiri.hejda@dam.cz www.dam.cz

Designist

Ing.arch. Ivana Šustrová 603484257 ivana@designist.cz www.designist.cz

Eleonora Eva Kubani

Dipl. arch. Eleonora Eva Kubani 604387691 info@kubani.cz www.kubani.cz

HANÁK FORUM s.r.o.

HRAD, spol. s r. o.

Ing. arch. Hanuš Härtel 274783623 hrad@retter.hartel.cz www.retter.hartel.cz

Ing.arch. Jan Lapčík

Ing.arch. Jan Lapčík 602660441 jan@lapcik.com www.lapcik.com

Jestico + whiles

Ing.arch. Radek Teichman 608706547 Radek.Teichman@jesticowhiles.com www.jesticowhiles.com

Labor 13

MgA. Albert Pražák 608020166 info@labor13.cz www.labor13.cz

Marcela Ehrlichová

Ing. arch. Marcela Ehrlichová 606411258 arch@michaelehrlich.cz

Martina Schultes

MXM ARCHITEKTI

Ing.arch. Tadeáš Matoušek 604933494 mxm@mxmarchitekti.com www.mxmarchitekti.com

oneproject

Lukáš Čermák 602424090 project@oneproject.cz www.oneproject.cz

Otka studio

Otília Perglová 603552435 otka@otkastudio.cz

Ing. arch. Jan Počepický

Ing. arch. Jan Počepický 732 488 661 jp@janpocepicky.cz www.janpocepicky.cz

Qarta architektura s.r.o.

Ubiquist

Ing. arch. Jana Ruferová 774233116 ruferova@ubiquist.cz www.ubiquist.cz

Urban sphere interior

Markéta Aniolová 733233803 maniolova@seznam.cz

Vrtiška Žák

MgA. Roman Vrtiška 605730018 roman@vrtiskazak.com www.vrtiskazak.com
MgA. Vladimír Žák 775280002 vladimir@vrtiskazak.com www.vrtiskazak.com

VZ Architekti

Ing.arch.Petr Vokoun 775691534 vokoun@vzarchitekti.cz www.vzarchitekti.cz

Ing.arch. Aleš Bednář

Ing.arch. Aleš Bednář 602305265 abe@atlas.cz

PARTNEŘI

Kaštanová
Deco team
Deco team
Fotografování realizací: Kateřina Němcová
Wirp s.r.o.
Wirp s.r.o.
Sklenářství Kos
Designpropaganda
Hanák forum
Svoboda & Williams
Prague stay
Feel Home

Created by Studio Adler © 1998-2016 Luxusní povrchy NĚMEC s.r.o
e-mail: info@luxusnipovrchy.cz